W dniu 4-11-2017 zakończyła się dwutygodniowa inicjatywa w ramach projektu „Koncepcja Jednego Zdrowia” ,tytuł projektu „Krok po kroku w stronę zdrowia” dofinansowany ze środków FIO. 

Projekt rozpoczął się 23-10-2017 z inicjatywy uczestniczek moich zajęć  (sekcja – sprawność fizyczna).

Pierwszy spotkanie było spotkaniem organizacyjnym oraz wykładem Pani Magdaleny Sobolewskiej – dietetyk kliniczny. Uczestniczki wysłuchały wykładu na temat zdrowego odżywiania oraz każda z Pań dostała rozpisany program żywieniowy na najbliższe 2 tygodnie trwania programu który składał się głównie z intensywnych zajęć fizycznych.

Wszystkie uczestniczki w 100 procentowej frekwencji zgłaszały się dziennie na zajęcia. Od wtorku 24-10-2017 ruszyłyśmy pełną parą były intensywne zajęcia na sali, intensywny spacer ok 8km. na świeżym powietrzu w milej atmosferze i pięknej scenerii. oraz piątki z aqua aerobikiem w hotelu Piramida w Tychach zajęcia mega intensywne prowadzone przez najlepszą instruktorkę  Beatę Wiórek. 

Panie wychodziły zmęczone ale z uśmiechem na twarzy. Program pomimo tego że służył uświadomieniu jak korzystny wpływ na zdrowie ma ruch i zdrowe odżywianie, służył również integracji, uważam że spełnił te zadania w stu procentach. Pomiędzy uczestniczkami panowała bardzo przyjazna i wesoła atmosfera,  pomimo że się skończył większość Pań dalej się spotyka i utrzymuje ze sobą kontakt.

Finał 4-11-2017 ponowne  spotkanie uczestniczek z Panią dietetyk – ważenie mierzenie (większość Pań mile się zaskoczyła). A w nagrodę i wytrwałość Panie korzystały z masażu relaksacyjno- leczniczego wykonanego przez świetną masażystkę Urszulę Opołka, oraz relaksacyjnego twarzy lub dłoni u  Pani kosmetyczki Żanety Tarka – była do dyspozycji uczestniczek służyła radą oraz odpowiadała na pytania dotyczące kosmetyki twarzy. Całość uświetnił dobry poczęstunek oraz wymiana  doświadczeń między Paniami. 

Chciała bardzo bardzo gorąco podziękować Panią które ze mną tworzyły ten program 

Urszula Opołka rewelacyjna masażystka,

Magdalena Sobolewska dietetyk kliniczny .

Żaneta Tarka kosmetyczka gabinet kosmetologiczny.

Beata Wiórek LIVIO Tychy najlepszy aqua aerobik w mieście . 

Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco i całuję,  sądząc po ankietach ewaluacyjnych myślę że to nie koniec współpracy, praca z Wami to sama przyjemność do zobaczenia .