Celem działania sekcji „Sprawność fizyczna” jest poprawienie sprawności fizycznej, wzmocnienie mięśni i wypracowanie prawidłowej postawy oraz niwelowanie negatywnych skutków współczesnego trybu pracy w pozycji siedzącej odciskającej piętno na sprawność osób aktywnych zawodowo oraz uczących się. Zadaniem uczestnictwa w zajęciach zdrowego kręgosłupa będzie przywrócenie odpowiedniej stabilizacji stawów kręgosłupa w ramach profilaktyki zdrowego trybu życia. Dodatkowo udział w sekcji przyczyni się do zwrócenia uwagi przez uczestników projektu, jak ważna jest ochrona własnego zdrowia, wdrażanie profilaktyki oraz systematycznego uczestnictwa w rekreacji ruchowej niezależnie od wieku.


Zajęcia w sekcji „Sprawność fizyczna” będą prowadzone w niewielkich grupach przez profesjonalną trenerkę, instruktorkę – Teresę Cieślik.
Teresa Cieślik jest absolwentkę Studium Medycznego w Mikołowie na kierunku fizjoterapeuta, obecnie pracuje w Szpitalu św Józefa w Mikołowie. Od paru lat prowadzi zajęcia gimnastyczne – ćwiczenia ogólnokondycyjne, z naciskiem na profilaktykę kręgosłupa. Swoją wiedzę z najnowszych technik i osiągnięć w swojej dziedzinie na bieżąco poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach.Zapisy na zajęcia odbywają się:
telefonicznie – [+48] 698 104 614
mailowo – biuro@jednozdrowie.org
Formularz kontaktowy – kliknij tutaj
lub w siedzibie Stowarzyszenia Batut w Mikołowie, ul. Stawowa 23/10 (targowisko), poniedziałek, środa, piątek od godziny 10-12
(ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona)