W ramach sekcji „Zdrowa kuchnia” uczestnicy programu podniosą swoja wiedzę oraz kompetencje z zakresu stosowania suplementacji, czyli wzbogacania diety niezbędnymi witaminami i minerałami niezbędnymi do zdrowego funkcjonowania.


Zajęcia w sekcji „Zdrowa kuchnia” będą prowadzone przez  Barbarę Wójcik – absolwentkę Akademii rolniczej w Poznaniu na kierunku technologia żywności. Od 15 lat zajmująca się problematyką zdrowej żywności i jej oddziaływaniem na nasz stan zdrowia. Od 2014 roku Licencjonowany Doradca Probiotechnologii – czyli promotorka biologizacji rolnictwa i korzystania z dobrodziejstw probiotechnologii w życiu codziennym. Współpracuje z różnymi środowiskami począwszy od placówek edukacyjnych jak przedszkola poprzez Stowarzyszenia mające w swoich celach dbałość o zdrowie do gospodarstw rolnych, ogrodniczych, działkowców i osób indywidualnych, które naturalne technologie widzą jako jeden z czynników obniżający ilość stosowanej chemii. W 2015 roku otrzymała od ruchu Krąg Zdrowa Ziemia wyróżnienie Lider Quorum Sensing za twórczą aktywność i niespożyte siły w popularyzowaniu probiotechnologii – przez powszechne stosowanie probiotyków w polu, domu i zagrodzie, za niekonwencjonalne formy edukacji oraz Tytuł Wolantariusza 2016 roku.


Zapisy na zajęcia odbywają się:
telefonicznie – [+48] 698 104 614
mailowo – biuro@jednozdrowie.org
Formularz kontaktowy – kliknij tutaj
lub w siedzibie Stowarzyszenia Batut w Mikołowie, ul. Stawowa 23/10 (targowisko), poniedziałek, środa, piątek od godziny 10-12
(ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona)