W dniach 05.10-11.10.2020 uczestniczyliśmy w wyjeździe Terapia lasem do Gór Świętokrzyskich. Mieszkaliśmy w malowniczo położonym Ośrodku Świętokrzyska Polana.

Program obejmował zajęcia ruchowe,kąpiele leśne,sylwoterapię,slow-jogging i wyjazd terapeutyczny do Puszczy Jodłowej. Poznawaliśmy ideę slow-life dotyczącą odżywiania,kosmetyki,podróżowania jak i życia blisko natury.

Odbywały się fantastyczne zajęcia wśród dziewiczej przyrody z kąpieli leśnych,sylwoterapii-gdzie czytaliśmy książkę Sekretne życie drzew- i slow-joggingu.

Poznaliśmy co to zdrowie kompletne,odkrywaliśmy wewnętrzne dziecko , kreśliliśmy własną mapę marzeń,nawet otarliśmy się o fizykę kwantową.

Ale najważniejszy był ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu cudownej przyrody Gór Świętokrzyskich,którą mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Pogoda,życzliwość i dużo,dużo uśmiechu dopełniło reszty.

Dziękujemy organizatorom wyjazdu za możliwość uczestniczenia w tych niezwykle ciekawych zajęciach,oraz instruktorką

– pani Beacie Bruś-Spyra propagatorce kąpieli leśnych i instruktorce slow-joggingu

– pani Sabinie Kontny trenerce prowadzącej zajęcia min z zakresu uważności i oddechu.

Dziękujemy pani Dorocie Czesak za świetnie zorganizowaną wycieczkę do Puszczy Jodłowej. Specjalne podziękowania dla pracowników Ośrodka Polanika za wzorcowe podejście do grupy